Рубрики
Партньори
First slide
Second slide
Third slide
Директорът на ОДМВР-Кюстендил ст. комисар Райчо Омерскi с получи благодарствено писмо за намерени документи
  Категория: Правосъдие     13:23 - 26/June/2026

Директорът  на ОДМВР-Кюстендил  ст.комисар Райчо Омерски получи благодарствено писмо от Ивайло Величков от столицата за оказано съдействие си от полицая Радослав Златков – водач на служебно куче, да си получи загубени документи и ключ от личния автомобил, съобщава Пресцентър ОДМВР Кюстендил, предаде репортер на „Кубер прес“ .  В писмото на Ив. Величков се казва: Благодаря за навременната намеса и съдействие да си получа загубените документи и ключа от автомобила и да мога спокойно да се прибера в София.  Благодаря за човешкото отношение, грижа и съпричастност. Такова отношение е пример и за нас – хората, и за всички служители!


Kuber press

>

       Назад кън всички новини

Времето
Анкета

Ще се справите ли с високите цени на горивата!


Да
Не
Не знам
Ще опитам
Невъзможно

Реклама