|
|
|
|
| Директорът на ОДМВР-Кюстендил ст. комисар Райчо Омерскi с получи благодарствено писмо за намерени документи |
| Категория: Правосъдие |
|
13:23 - 26/June/2026 |
Директорът на ОДМВР-Кюстендил ст.комисар Райчо Омерски получи благодарствено писмо от Ивайло Величков от столицата за оказано съдействие си от полицая Радослав Златков – водач на служебно куче, да си получи загубени документи и ключ от личния автомобил, съобщава Пресцентър ОДМВР Кюстендил, предаде репортер на „Кубер прес“ . В писмото на Ив. Величков се казва: Благодаря за навременната намеса и съдействие да си получа загубените документи и ключа от автомобила и да мога спокойно да се прибера в София. Благодаря за човешкото отношение, грижа и съпричастност. Такова отношение е пример и за нас – хората, и за всички служители!
Kuber press
>
|
|
| |
|
Назад кън всички новини |
|
|
|
|
|
|
Анкета
|
Ще се справите ли с високите цени на горивата!
|
|
|
|
|
|
|
|
|