Рубрики
Партньори
First slide
Second slide
Third slide
Районен съд Кюстендил наложи 150 евро „глоба“ по УБДХ на нарушител обиждал полицаи
  Категория: Правосъдие     13:53 - 23/June/2026

Районен съд Кюстендил наложи административно наказание „глоба“, в размер на 150 евро, на основание Указа за борба с дребното хулиганство, по отношение на 31- годишен кюстендилец, съобщи за „Кубер прес“, Влади Владимиров пресаташе Окръжен съд Кюстендил. В съдебно заседание Д. М. признава вината си и твърди, че действително след като е употребил алкохол, се е държал по начин описан в акта и изразява съжаление за случилото се.

Съдът признава Д. М. за виновен в това, че на 22.06.2026г. около 02.00 ч. в гр. Кюстендил, при извършена полицейска проверка на адрес, във връзка сигнал за силен шум, Д . М. се е държал агресивно към проверяващите го полицейски служители, отправил обиди думи „…“ и закани „утре ще се видим, ще ви смажа“, след което дръпнал служебната значка на полицейски служител и направил опит да си вземе документите за самоличност от проверяващите го, с което си поведение явно е нарушил обществения ред и общоприетите норми на поведение, поради което му налага административното наказание ”глоба" в размер на 150 евро. Решението подлежи на обжалване и протестиране в срок до 24 часа, пред Кюстендилски окръжен съд.

 

Kuber press

>

       Назад кън всички новини

Времето
Анкета

Ще се справите ли с високите цени на горивата!


Да
Не
Не знам
Ще опитам
Невъзможно

Реклама