Рубрики
Партньори
First slide
Second slide
Third slide
БПП за управление на МПС след употреба на дрога е образувано в РУ Дупница
  Категория: Правосъдие     11:26 - 11/May/2026

В края на миналата седмица дупнишки полицаи са установили извършителя на кражба на дамска чанта с пари и документи пред магазин в с. Баланово. В РУ Дупница е заявено повреждане на чужда собственост – срязани са 3 гуми на л.а. „Тойота“, паркиран пред дома на собственика в с. Червен брег.

Бързо полицейско производство за управление на МПС след употреба на наркотично вещество е образувано в РУ Дупница на 8 май, съобщава Пресцентър ОДМВР Кюстендил, предаде репортер на „Кубер прес“. 36-годишният водач на л.а. „Тойота“ е проверен на пътя Сапарева баня – село Овчарци. Направеният му тест с техническо средство е отчел наличие на кокаин. Водачът е задържан с полицейска заповед. За случая е уведомен дежурен прокурор.

В края на миналата седмица дупнишки полицаи са установили извършителя на кражба на дамска чанта с пари и документи пред магазин в с. Баланово. Той е 52-годишен мъж от селото. Кражбата е заявена на 15 април в РУ Дупница. Работата по образуваното досъдебно производство продължава под надзора на прокуратурата.

Вчера в РУ Дупница е заявено повреждане на чужда собственост – срязани са 3 гуми на л.а. „Тойота“, паркиран пред дома на собственика в с. Червен брег. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.


Kuber press

>

       Назад кън всички новини

Времето
Анкета

Ще се справите ли с високите цени на горивата!


Да
Не
Не знам
Ще опитам
Невъзможно

Реклама