Рубрики
Партньори
First slide
Second slide
Third slide
51-годишен мъж в Кюстендил е задържан за притежание на наркотично вещество
  Категория: Правосъдие     10:34 - 29/September/2025

67-годишен водач на л.а. „Рено“ е задържан в края на миналата седмица за управление след употреба на алкохол. Проверката е извършена в района на ГКПП – Олтоманци, тестът на водача е направен с техническо средство. Резултатът е 1.26 промила.

51-годишен мъж е задържан от кюстендилски криминалисти в края на миналата седмица за притежание на наркотично вещество, съобщава Пресцентър ОДМВР  Кюстендил, предаде репортер  на „Кубер прес”.  При извършването на проверката  на ул. „Банщовица“ в Кюстендил мъжът изхвърлил до себе си полиетиленово топче с ХТС/MDMA. Видът на наркотика е установен с полеви наркотест. Последвали са процесуални действия в жилището му, там е открита още 1 опаковка с веществото. Бързо полицейско производство е образувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.

67-годишен водач на л.а. „Рено“ е задържан в края на миналата седмица за управление след употреба на алкохол. Проверката е извършена в района на ГКПП – Олтоманци, тестът на водача е направен с техническо средство. Резултатът е 1.26 промила алкохол в издишания въздух. Автомобилът е иззет с протокол за доброволно предаване. Бързо полицейско производство е образувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.

Kuber  press

>

       Назад кън всички новини

Времето
Анкета

Ще се справите ли с високите цени на горивата!


Да
Не
Не знам
Ще опитам
Невъзможно

Реклама