|
|
Инж. Огнян Атанасов: Благодарим ви за всеотдайността, вашата работа е от изключително значение и заслужава най-голямото признание! |
Категория: Общество |
|
13:06 - 15/April/2025 |
Случаите са от месец март. Жената бе открита в района на махала „Мазнево“ на с. Вратца в добро физическо състояние след около 15 часа издирвателни действия, а 83-годишният , обитаващ къща в с. Чудинци, е открит жив от криминалисти и пожарникари от Кюстендил в дере, дълбоко около 50 м.
Благодарственото писмо от кмета на Община Кюстендил до директора на РДПБЗН комисар Св. Георгиев и началника на РУ Кюстендил гл. инспектор Р. Омерски е по повод издирени жена със здравословен проблем и 83-годишен мъж, открит в 50-метрово дере, съобщава Пресцентър ОДМВР Кюстендил ,предаде репортер на „Кубер прес”.
В писмото на инж. Атанасов се казва: Господа, Вашите служители показаха в критичната ситуация висока степен на ангажираност към човешкия живот и безопасността на обществото.Техните усилия бяхпа решаващи при откриването на двама души в беда – жена с умствена изостаналост, напуснала социално заведение и възрастен мъж, изчезнал в района на с. Чуденци. Благодаря Ви за бързото реагиране и успешност. Вашата работа е от изключително значение и заслужава най-голямото признание.
ПП: Случаите са от месец март. Жената бе открита в района на махала „Мазнево“ на с. Вратца в добро физическо състояние след около 15 часа издирвателни действия, а 83-годишният , обитаващ къща в с. Чудинци, е открит жив от криминалисти и пожарникари от Кюстендил в дере, дълбоко около 50 м, в гъста гориста местност в землището на селото след около 7 часа издирвателни действия през нощта на 28 срещу 29 март . Премръзнал и мокър е пренесен до линейка и настанен в кюстендилската болница с хипотермия.
Kuber press
>
|
|
|
|
Назад кън всички новини |
|
|
|
|
Анкета
|
Ще се справите ли с високите цени на горивата!
|
|
|
|
|
|
|
|