|  | 
   	
		| 
				
					|  | 
							
								| 
										
											| 
													
														| 
																			
																				| В РУ Дупница образуваха производство за кражба на ток |  
																				| 
																						
																							| Категория: Правосъдие |  | 18:55 - 7/December/2017 |  
																							| 
																									
																										
																											|  Със заповед на директора на РДПБЗН – Кюстендил, е отменено действието на плана за защита при бедствия в община Кюстендил в частта „Наводнения“, въведено на 2.12.2017 г. Досъдебно производство е започнато в РУ Дупница вчера за незаконно присъединяване към електропреносната мрежа,съобщиха за “Кубер перс4, от полицията в Кюстендил.
 Деянието е осъществено чрез допълнителен проводник в ел. табло на ул. „Бузлуджа“ в града. Вчера екип на РСПБЗН – Кюстендил е гасил пожар в апартамент в Кюстендил, причина за възникването му е самозапалване в комин. Материални загуби не са допуснати.
 
 Вчера със заповед на директора на РДПБЗН – Кюстендил, е отменено действието на плана за защита при бедствия в община Кюстендил в частта „Наводнения“, въведено на 2.12.2017 г. Обстановката в Кюстендилска област се нормализира.
 
 Kuber press
 |  |  
																						|  |  | Назад кън всички новини |  
 |  |  | 
												
												|  |  
												| 
														
															| 
																	
																		| Анкета |  
																		|  Ще се справите ли с високите цени на горивата!
 
 
 |  |  
													 |  
												|  |  |  
									 |  |  |