Партньори
First slide
Second slide
Third slide
Отборът на Началното училище в Кюстендил е победител в Общинския,футболен,турнир “Есен 2013”
  Категория: Култура и спорт     10:36 - 30/October/2013

Седем футболни отбора се включиха в Есенния футболен турнир за деца - ІV клас, организиран от ОДК и Община Кюстендил. Това са тимовете на: І ОУ, ІІ ОУ, ІV ОУ, V ОУ, VІ ОУ, VІІ ОУ и Началното училище, като отсъстваха само учениците от ІІІ основно училище,съобщиха за “Кубер прес”от ОДК Кюстендил. Отборите бяха разпределени в две групи, като се игра по схема „всеки срещу всеки”. Победителите в двете групи си оспорваха купата на турнира във финална среща. Мачовете бяха от две полувремена по 15 минути, като съдия бе учителят по футбол в Обединен детски комплекс Константин Мандалски. Турнирът спечели отборът на НУ, като на финала победи с 4:1 ІІ ОУ. В спор за 3-то място, децата от VІ ОУ надиграха връстниците си от І ОУ. Класиране: 1м. НУ -2 м. ІІ ОУ- 3 м. VІ ОУ и 4 м. І ОУ.Четвъртокласниците от V ОУ спечелиха приза за етичен отбор на турнира.