Партньори
First slide
Second slide
Third slide
І-ОУ ”Св.Св.Кирил и Методи” с първи класирания при момчета и момичета в турнира по стрийтбол
  Категория: Култура и спорт     18:43 - 26/May/2010

Днес на площад ”Велбъжд” в Кюстендил се проведе турнир по стрийтбол за ученици от 5-тите класове от началните училища, проявата е част дейностите включени в проекта ”Общинска, ученическа, спортна олимпиада”, в която общо от 5 до 11 клас в дисциплината ще участват 372 ученика, съобщи за „Кубер прес”, Мая Лехчанска началник на отдел ”Младежки дейности и спорт” към община Кюстендил.
В състезанието първи отборно при момчета и момичета се класираха представителите на І-ОУ ”Св.Св.Кирил и Методи”, техен преподавател по физкултура и спорт е Кирил Мицов. Второто място отиде при момчетата от ІІ-ОУ ”Даскал Димитри”, на ІІІ-то –се класираха учениците от СУ „Васил Левски”. Момичетата от VІІ -ОУ ”Илъо Войвода” се класираха на ІІ- ро място, трети останаха от VІ -ОУ ”Паисий Хилендарски”.
Всеки участник в конкурса получи тениски с надписи ОП ”Развитие на човешките ресурси”. Днешните победители ще бъдат наградени с купи и медали на 15 юни на стадион ”Осогово”, когато олимпиадата ще бъде закрита.