Партньори
First slide
Second slide
Third slide
3 то място -отборно за СК "Тонус"-Кюстендил на Първо държавно отборно първенство по спортна аеробика
  Категория: Култура и спорт     14:18 - 24/October/2022

Трето място в отборното класиране завоюва СК "Тонус" -Кюстендил на Първото държавно отборно първенство по спортна аеробика, клас Б, което се проведе заедно с Турнира за клас С "Млади надежди" тази неделя в зала "Строител, град  Пловдив, предаде репортер на „Кубер прес“. Голямата формация, във възрастова категория 12-14-годишни, в състав: Каролина Шаркова, Мария Шаркова, Вероника Копаранова, Михаела Димитрова и Сияна Караджова, се класираха втори и спечелиха сребърни медали. Макар, че не достигнаха до медалите, всички деца от клуба се представиха отлично в своите категории.

Съдии от клуба бяха Соня Александрова и Симона Раждавичка, треньор - Галя Миткова, помощник-треньор - Михаил Лучански.