Партньори
First slide
Second slide
Third slide
Отборът на ОУ ”Св.Св.Кирил и Методи”- Кюстендил призъор в общинския футболен турнир “Пролет 2015”
  Категория: Култура и спорт     20:09 - 31/March/2015

Шест футболни отбора се включиха в традиционния Пролетен футболен турнир за ученици –V клас, организиран от ОДК и Община Кюстендил. Това са тимовете на ОУ “Св. св. Кирил и Методий”, ОУ “Даскал Димитри”, ОУ “Проф. Марин Дринов”, ОУ “Христо Ботев” и ПМГ “Проф. Емануил Иванов” от гр. Кюстендил. В турнира участва и отборът на ОУ “Христо Ботев” – с. Невестино,съобщиха за “Кубер прес”от ОДК Кюстендил. Интересно е да се отбележи, че в отборите бяха включени и момичета (ІІ ОУ и ІІІ ОУ). Турнирът се проведе на закритата многофункционална площадка на стадион “Осогово”. Съдия бе учителят по футбол в Обединен детски комплекс Константин Мандалски. Отборите бяха разпределени в две групи, като се игра по схема „всеки срещу всеки”. Във финалния кръг победителите в двете групи си оспорваха купата на турнира, а отборите заели второ място играха за 3-4 място. Резултати от финалните срещи: ПМГ “Проф. Емануил Иванов” – ОУ “Даскал Димитри” – 4:0 ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – ОУ “Проф. Марин Дринов” – 2:0 Крайно класиране: 1. ОУ “Св. Св. Кирил и Методий” 2. ОУ “Проф. Марин Дринов” 3. ПМГ “Проф. Емануил Иванов” 4. ОУ “Даскал Димитри” Бяха раздадени и индивидуални отличия: Приз “Най-добър вратар” – Кристиян Синорски – ОУ “Св. Св. Кирил и Методий” Приз “Най-добър защитник” – Иван Ащарски – ПМГ Приз “Най-добър нападател” – Яна Йорданова – ОУ “Проф. Марин Дринов”. Яна е и голмайстор на турнира с 6 попадения. Приз “Най-полезен за отбора” – Адис Личина – ОУ “Св. Св. Кирил и Методий” Наградите на победителите връчи г-н Бойко Малинов – директор на Обединен детски комплекс.