Second slide
Third slide
Проведе се футболен турнир за квартални отбори организирани от ОДК-Кюстендил
  Категория: Култура и спорт     10:33 - 28/June/2014

Отборите на “Герена” -родени 1998 – 1999 г. и “Бузлуджа І” -родени 2000 – 2002 г., спечелиха футболния турнир за квартални отбори, организиран от ОДК – Кюстендил,съобщиха за “Кубер прес”от ОДК Кюстендил.В турнира участваха 9 отбора (4 в І възрастова група и 5 във ІІ възрастова група). Срещите се играха на спортната база на Общински плувен комплекс под ръководството на Константин Мандалски – старши учител по футбол в ОДК.След теглен жребий отборите в двете възрастови групи играха по схемата “всеки срещу всеки”. Мачовете бяха в две полувремена от по 15 минути. Всеки отбор бе от 9 футболисти – 8 полеви играчи и 1 вратар.Крайно класиране:Първа възрастова група:1988-1999 г. 1място- “Герена” – 7 т.,2-ро. “Капията” – 4 т. (8:1) и 3 -то. “Аджундар” – 4 т. (2:1).Втора възрастова група:1. “Бузлуджа І” – 12 т.2. “Изток” – 9 т.3. “Герена” – 6 т.Победителите получиха купи и грамоти.