Second slide
Third slide
Финализира Коледният футболен турнир на МГЕРБ-Кюстендил
  Категория: Култура и спорт     12:48 - 23/December/2013

Коледен турнир по футбол организираха от младежката структура на ГЕРБ в Кюстендил,съобщи за “Кубер прес”,Десислава Айдарова от пресцентър ПП ГЕРБ – Кюстендил. Турнирът се игра на 22.12.2013г. в залата на стадион „Осогово”. Народният представител и координатор на партията в областта Кирил Калфин и зам.-кметът на Община Кюстендил Виктор Янев приветстваха участниците в турнира и дадоха старт на състезателния ден. Дванадесет отбора взеха участие и се бориха за спечелване на купата. Един от най-оспорваните мачове бе между отборите на „Фаворит” и „Феста”. По-добрият отбор се оказа „Фаворит”, който победи при дузпи и се нареди на трето място. Финалът се игра между отборите на „ГЕРБ” и „Сити”. Малко не достигна на отбора на „ГЕРБ” да грабне купата и остана на престижното второ място. „Сити” спечели заслужено финала с 2:1 и стана победител в Коледния турнир по футбол. Организаторите раздадоха и индивидулни награди и грамоти - за най-добър голмайстор, за най-добър халф, вратар и защитник. Гореща подкрепа получиха отборите от своите агитки, а диджей се грижеше за настроението на участниците и гостите през целия състезателен ден.