Партньори
First slide
Second slide
Third slide
Отборът на ОДМВР – Кюстендил представи БГ- полицията в Световния полицейски турнир по футбол
  Категория: Новини     16:36 - 28/November/2011

Отборът на ОДМВР – Кюстендил, представи българската полиция в Световния полицейски турнир по футбол в зала в белгийския град Ломел,съобщи за “Кубер прес”, Катя Табачка пресаташе на полицията в Кюстендил.
Турнирът се състоя от 21 до 25 ноември. 88 отбора от 35 държави с 1300 състезателя участваха в 17-я поред световен турнир.Българският отбор бе в състав: Георги Ванев, Камен Павлов, Сашо Деянов, Кирил Кръстев, Янко Янков, Георги Цимев, Даниел Златковски, Ивайло Иванов и Ясен Деянов. Нашият отбор има срещи с отборите на Малта, Ирландия, Германия, които завършиха с победа. Равен бе резултатът при срещата с Израел и загуби в мача с Румъния. Отборът ни се завърна с купа и с 18-то място в крайното класиране.